Oljemålning marint motiv
2017-11-08
499039
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, marint motiv med skepp på hav, olja på duk, osignerad, 97x124 cm
Krackelering, duk med inbuktning