E Reisser oljemålning
2017-11-08
498974
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
E REISSER*** (1880-tal): Kvinna vid fönster, signerad E Reisser München, olja på duk, 58x42 cm