Hans Esselius

Hans Esselius
Hans Esselius
Hans Esselius
Hans Esselius

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS ESSELIUS (född 1948): "Foxy Lady", Jimi Hendrix, 1967 Gröna Lund Stockholm, pigment print numrerad 4/20, signerad, bildmått 47,5x38 cm

498912

2017-11-07