Einar Jolin blyerts
2017-11-07
498901
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Nakenstudie, signerad och daterad Einar Jolin Paris 1913, blyerts, ca 41x24 cm