Uno Vallman oljemålning
2017-11-07
498899
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Fransk kuststad, signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, ca 27x34 cm