Bengt Orup Konkret
2017-11-07
498897
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): Komposition med husfasader, signerad Orup, olja på duk, ca 24x33 cm