Bvlgari etui 18 k guld
2017-11-29
498840
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 50 000 SEK |
BVLGARI, etui, 18 k guld, italienska kontrollstämplar, Firenze, 7,5x8,8 cm, vikt ca 183,9 g
Lock med invändig graverad namnteckning Giuseppe Saragat, president i Italien mellan 1964-71 för italienska demokratiska socialistpartiet.
Repor, smärre bucklor