Bergère rokokostil
2017-11-07
498839
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGÈRE, förgylld, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, sittplymå, rutig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Smärre ytslitage