Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal
2017-11-07
498819
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, signerad York, olja på pannå, ca 25x19 cm