Torsten Bergmark "Översprungen" oljemålning
2017-11-07
498813
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Översprungen", monogramsignerad och daterad TB -66, olja på duk, ca 55x57 cm
Lagning