Skål Kina 1900-tal
2017-11-07
498786
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med granatäpplen, lotus och krysantemum mot röd fond, diameter ca 25 cm
Slitage