Rolf Erling Nygren
2017-11-06
498607
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLF ERLING NYGREN (1925-2009): (6) Kompostioner, signerade, akvarell, störrsta måttet 16x33 cm