Madeleine Pyk litografi
2017-11-04
498598
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934) litografi, signerad och numrerad 160/200, ca 57 x 55 cm