Lennart Rodhe färglitografi
2017-11-05
498582
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): "Natt i Klara", signerad och daterad Lennart Rohde 1966, 30/50, färglitografi, ca 31x44 cm