Kandelabrar senempire

Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 64,5 cm

498496

2017-11-05