Anders Altzar olemålmning
2017-11-05
498492
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad, 61x49 cm