Anshelm Dahl oljemålning
2017-11-05
498488
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Landskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 70x100 cm