Gideon Börje oljemålning
2017-11-06
498469
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Skogslandskap, signerad G. Börje, olja på duk, ca 58x72 cm