Adolf Nowey oljemålning
2017-11-05
498445
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADOLF NOWEY (c.1835-?): I Fårhuset, signerad Ad Nowey, olja på pannå, ca 42x33 cm