oidentifierad konstnär oljemålning 1900-tal
2017-11-05
498411
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring år 1900): Motiv med antikiserande man, kopia efter äldre förlaga från 1500-/1600-tal, signerad G. Bianchini copio, oljemålning, målningens storlek 77x38 cm