Axel Nilsson oljemålning
2017-11-06
498390
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Kustbild, signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 33x45 cm