Gideon Börje
2017-11-06
498376
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Interiör, signerad G. Börje, olja på duk, ca 50x65 cm