Oidentifierad konstnär
2017-11-04
498356
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad K K och daterad 87, blandteknik på duk, ca 154 x 220 cm