Johannes Ravn oljemålning
2017-11-05
498309
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Strandpari med änder, signerad och daterad J. Ravn -61, olja på duk, ca 50x62 cm