Johan Bladh oljemålning
2017-11-05
498305
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN BLADH (1893-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad J Bladh -63, olja på duk, ca 46x38 cm