Lindorm Liljefors oljemålning
2017-11-05
498298
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): ´´Brunänder´´, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 24x33 cm