Golvlampa 1960-tal
2017-11-04
498267
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, förkromad samt svartlackerad metall, trumpetfot, höjd ca 142 cm
Visst slitage