Taklampa
2017-11-04
498245
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, 8-armad, elektrifierad, stomme i mässing, dekorornament i fasetterat glas, höjd ca 62 cm
Slitage, några dekorelement i glas saknas