Lennart Jirlow färglitografi
2017-11-04
498230
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Blomsterskörd", signerad L. Jirlow,, 126/310, färglitografi, ca 46x61 cm
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris