Gustav Arne oljemålning
2017-11-04
498144
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (född 1925): Blomstermotiv, signerad och daterad G Arne, olja på duk, 71x70 cm