Tord Leander Engström oljemålning
2017-11-04
498138
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): Kustmotiv med träd, signerad och daterad Tord 48, olja på pannå, 39x32 cm