golvlampa mässing
2017-11-04
498127
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, på 3 svängda fötter, pelare med kolonner, höjd ca 180 cm
Bruksslitage, lampfattning med skada