Åke Nothberg oljemålning
2017-11-04
498121
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Dansande par, signerad Å Nothberg, olja på pannå, 33x24,5 cm
Färgsläpp i marginalen