Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
K TORNDALS JUVELERARE, supkoppar, 12 st, silver, stämplade K. Torndals Juvelerare, Stockholm 1960-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 4,7 cm, total vikt ca 814 g
498118
2017-11-04