Wilhelm von Gegerfelt oljemålning
2017-11-03
498094
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Väderö, Halland, signerad W v Gegerfelt, olja på duk, ca 40x59 cm