Yrjö Edelmann
2017-11-03
498084
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, E.A färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad