M Pyk Provence färglitografi
2017-11-04
497961
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Oramad