Karl Höglund färglitografi
2017-11-08
497934
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): dans, signerad Karl Höglund, 196/290, färglitografi, 52x43 cm