H Öfverström oljemålning
2017-11-08
497931
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på duk, 34x59 cm