Soffbord 1900-talets andra hälft
2017-11-05
497926
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD, troligen Italien, 1900-tal, underrede i mässing, tre glasskiva, höjd ca 46, stora skivans diameter ca 75 cm
smärre slitage