Damur 1930-tal
2017-11-07
497834
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAMUR, med hänganordning, vitmetall, svart emalj samt fasettslipade glasstenar, 1930-tal, mekaniskt urverk, arabiska siffror, blånerade visare, 22x14 mm
Verket går ej vid inskrivningstillfället, emalj med smärre repor