Brosch silver
2017-11-07
497829
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BROSCH, silver och spår av förgyllning, fasettslipade glasstenar, 1800-talets senare del, höjd 6 cm, vikt 16 g