Oljemålning kustlandskap
2017-11-03
497805
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustlandskap, olja på duk, 48x58 cm
krackeleringar