Peter Dahl färglitografi
2017-11-03
497792
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), figurkomposition, signerad Peter Dahl -85, mumrerad 152/210, ca 56 x 37 cm
Glas saknas