Oljemålning 1800-tal
2017-11-03
497736
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Månskenslandsakp, olja på duk, ca 45x59 cm
Krackelering, smärre dukskador