Bordslampa
2017-11-02
497695
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, nyrkoko, 18/1900-tal, förgylld brons, höjd inkl skärm ca 72 cm
Slitage, något sneda fötter