Stolar 1 par mässing
2017-11-02
497685
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, 1900-talets andra hälft, i formgjuten mässing med stoppade sitsar i svart sammet, höjd ca 91, sitthöjd 48 cm
Bruksslitage