Olle Nordberg
2017-11-02
497678
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskapsmotiv med hus, signerad och daterad Olle Nordberg -35, olja på pannå, ca79x95 cm