Leopold Graninger oljemålning
2017-11-02
497673
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEOPOLD GRANINGER (1852-1941), troligen, Mor & barn i park, singerad och daterade 1910, olja på duk, ca 81x52 cm
Duklagningar, färgbortfall, returscher