Orientmatta
2017-11-10
497658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Turkmenistan, ca 367x197 cm
Jämnt hårdare slitage, mindre skador